Společnost Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. je jedním z nejsilnějších prodejců nových osobních, dodávkových i nákladních vozidel do České republiky. Pro naše servisní oddělení, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Přijímací technik pro servis osobních vozidel

Náplň práce

  • objednává zákazníky do servisu
  • přebírá a předává vozidlo zákazníkovi
  • definuje servisní úkony
  • organizuje kapacitu dílny
  • spolupracuje na rozdělování práce mechanikům

Požadujeme

  • praxe na obdobné pozici
  • spolehlivost, pečlivost a reprezentativní vystupování
  • pozitivní přístup k zákazníkům i zaměstnancům
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • znalost anglického/německého jazyka výhodou

Nabízíme

  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days (zdravotní volno)
  • zaměstnanecký leasing
  • nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá), angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.

Kontakt

Jana Ščotková
Daimlerova 2296/2
149 45  Praha-Chodov
Česká republika