Společnost Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. je jedním z nejsilnějších prodejců nových osobních, dodávkových i nákladních vozidel do České republiky. Pro naše servisní oddělení, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Autoklempíř

Náplň práce

  • provádění oprav na vozidlech zákazníků

Požadujeme

  • vyučen v oboru autoklempíř
  • řidičský průkaz B případně C
  • samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Moderně vybavené pracoviště
  • Přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecký leasing
  • Slevy na práce v servisu, náhradní díly a doplňky
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na ubytování (dojezdová vzdálenost nad 50 km – na schválenou ubytovnu)
  • Příspěvek na stravování
  • Slevy třetích stran
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Proplácíme pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • Zaměstnanecké peněžní dary (narození dítěte, 50. a 60. narozeniny, výročí u firmy, odchod do důchodu)
  • Rozšířené lékařské prohlídky
  • Zaměstnanecká půjčka

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Němčina (základní)

Zadavatel

Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.

Kontakt

Veronika Lejčková
Daimlerova 2296/2
149 45  Praha-Chodov
Česká republika