Společnost Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. je jedním z nejsilnějších prodejců nových osobních, dodávkových i nákladních vozidel do České republiky. Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Vedoucí prodeje dodávkových vozidel

Hlavní úkol

Vedoucí prodeje řídí a rozvíjí prodejní tým v rámci prodeje dodávkových vozů značky Mercedes-Benz. Definuje a monitoruje prodejní cíle pro produkty MB VAN, motivuje, koučuje a hodnotí tým.
Optimalizace prodejních a marketingových aktivit jako součást cílů dosažení dohodnutých objemů prodeje, podílů na trhu, kvalitativních aspektů vývoje a finančních výsledků prodeje dodávkových vozů u společnosti Mercedes-Benz PRAHA

Náplň práce

• Stanovení objemové a cenové politiky pro zajištění dosažení výnosů a prodejních cílů. Odpovědnost za dosažení cílů prodeje vozů a fleetů.
• Analýza konkurenčního prostředí na trhu. Určení tržních údajů pro maloobchodní úroveň, podíl na trhu, inventář vozidel a cenová situace. Analýza současné situace a odvozování krátkodobého a střednědobého plánování.
• Definice modelové kombinace a specifikace produktu. Odpovědnost za uvedení nových dodávkových vozidel na maloobchodní úrovni na trh. Ve spolupráci s marketingovým oddělením příprava marketingových plánů na maloobchodní úrovni
• Kontrola činností prodejního týmu, sledování úspěchů proti plánu a zavedení nápravných opatření.

Požadavky na pozici

• Praxe z prodeje v automobilového průmyslu, nejméně 5 let
• Znalost techniky vozidla
• Zkušenosti s vedením a řízením týmu
• IT dovednosti
• Angličtina nebo němčina na pokročilé úrovni
• Řidičský průkaz B

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz s.r.o.

Kontakt

Gabriela Šmejc Vasilcová
Daimlerova 2296/2
149 45  Praha-Chodov
Česká republika
Telefon: 271 077 641