Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky hledá vhodného uchazeče / uchazečku do svého týmu.

Mzdová účetní, personalista

Do našeho HR týmu hledáme zkušenou kolegyni na pozici Mzdová účetní, personalista, která bude mít zodpovědnost za kompletní zpracování mezd pro cca 350 zaměstnanců společnosti Mercedes-Benz Praha s.r.o.

Náplň práce

• kompletní zpracování mezd pro cca 350 zaměstnanců
• související personální administrativa (vedení zaměstnaneckých složek, agenda nástupů a výstupů zaměstnanců, pracovně právní dokumenty)
• komunikace s úřady (ČSSZ, ZP, FÚ, ÚP, soudy, …), součinnost při kontrolách
• sledování legislativních změn týkající se mezd a personalistiky
• podpora vedoucím a zaměstnancům v tématech týkajících se personalistiky
• správa firemních personálních systémů
• reporting dle interních požadavků

Kvalifikace a zkušenosti

• ukončené SŠ vzdělání
• dobrá znalost mzdové problematiky a zákoníku práce
• praxe ve zpracování mezd poslední 3 roky, zkušenosti z výrobní sféry výhodou
• znalost mzdového programu Nugget výhodou
• komunikativní znalost angličtiny - nadřízený cizinec
• samostatnost, pečlivost
• znalost práce v MS Office
• praxe z mezinárodní společnosti vítaná

V případě Vašeho zájmu o pozici prosíme zašlete českou verzi vašeho životopisu s motivačním dopisem.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, 13. plat, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Kontakt

Kateřina Vondráčková