Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky hledá vhodného uchazeče / uchazečku do svého týmu.

Head of Sales Planning, Order Management & Distribution

Head of Sales Planning, Order Management & Distribution MB Central Europe Cluster

Hledáme někoho se strategickým a logickým myšlením, kdo má zkušenosti s vedením lidí, zároveň je odpovědný a nezávislý, disponuje silnými komunikačními dovednostmi, protože bude odpovědný za MB Central Europe Cluster - Česká republika, Polsko a Rakousko.

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ

1. Vést tým lidí odpovědných za plánování prodeje a výroby
• plánování prodeje na základě měsíčních, čtvrtletních a ročních očekávání podle současného plánu výroby, výrobní kapacity a souběžných potřeb trhu
2. Nést odpovědnost za podporu prodeje a reporting
3. Vést tým lidí odpovědných za zpracování objednávek a logistiku:
• Objednání vozidel a sledování termínů zpracování objednávek
• Informovat prodejců o nových výrobních změnách
• Optimalizace dodacích podmínek
• Zajištění výrobních kapacit zařízení
• Zajištění dopravy z fabrik do VLC (Logistic Center of Vehicle)
• Zajištění dopravy z VLC do obchodních zastoupení
• Řízení všech objednávkových a logistických systémů
• Fakturační proces
4. Strategická jednání s ústředím DAG s vedením Logistického centra vozidel (Mosolf) a obchodními zastoupeními
• zajištění nejlepších podmínek podpory prodeje pro zlepšení trhu z hlediska řízení
5. Vedení celého oddělení: plánování prodeje, řízení objednávek a distribuce MB Central Europe Cluster
• Určovat střednědobé a krátkodobé cíle a úkoly
• Motivovat a hodnotit

NAŠE POŽADAVKY

• Minimálně 5 let zkušeností v oblasti plánování a logistiky
• SŠ/ VŠ vzdělání
• Silné strategické a logické myšlení
• Vynikající Leadership dovednosti
• Zkušenosti s vedením lidí
• Soft skills a výborní komunikační dovednosti
• Zodpovědný, flexibilní a nezávislý přístup
• Výborná znalost angličtiny slovem a písmem
• Znalost němčiny výhodou - alespoň pasivní
• Dobrá znalost MS Office
• Řidičský průkaz - skupiny B

Životopis prosím zasílejte v anglickém jazyce.
Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), němčina (základní)

Zadavatel

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Kontakt

Katarína Kromková