Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky hledá vhodného uchazeče / uchazečku do svého týmu.

Customer Services Product Manager - Parts

Do našeho týmu hledáme nového člena se strategickým a logickým myšlením, který bude zodpovědný za produktové řízení v rámci Mercedes-Benz Cluster Central Europe (Rakousko, Česká republika, Polsko).

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ

• Řízení produktového portfolia originálních dílů společnosti Mercedes-Benz a místních produktů dodávaných partnerům značky Mercedes-Benz
• Sledovat výkon a aktivně rozvíjet prodej dílů společnosti Mercedes-Benz
• Spravovat komunikační aktivity - vývoj, zavedení, adaptace, sledování komunikačních aktivit, realizace a řízení komunikačních kampaní
• Intenzívně spolupracovat s trhy, které jsou součástí MB Central Europe Cluster, s maloobchodní sítí, dodavateli a obchodními partnery

NAŠE POŽADAVKY

• Vysokoškolský titul (technické / ekonomické zaměření) nebo odborné zkušenosti na podobné pozici
• Pokročilá znalost anglického jazyka - slovem i písmem
• Znalost německého jazyka výhodou
• Znalost marketingové komunikace a řízení kampaní výhodou
• Strategické a logické myšlení
• Analytické dovednosti a zkušeností z aplikace Excel
• Silné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
• Obecná znalost automobilového průmyslu se vyžaduje
• Řidičský průkaz skupiny B

Životopisy prosím zasílejte v anglickém jazyce.
Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Kontakt

Katarína Kromková