Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky hledá vhodného uchazeče / uchazečku do svého týmu.

District Manager

Pracovní náplň:

• Monitoring prodeje dealerů a jejich obchodních aktivit v rámci pravidelných návštěv jednotlivých dealerů
• Spoluvytváření návrhů ročních cílů a jejich následné vyhodnocování
• Plánování a organizace pravidelných setkání vedoucích prodeje
• Kontrola dodržování dealerských standardů
• Aktivní účast na prodejních a produktových školení
• Spolupráce s marketingem MBC na přípravě a realizaci akcí

Naše požadavky:

• Logické myšlení a důslednost
• Komunikační a prezentační schopnosti
• Orientace na automobilovém trhu
• Orientace v systému marží a bonusů
• Zodpovědnost, flexibilita a samostatnost
• Anglický příp. německý jazyk – aktivně slovem i písmem
• SŠ/VŠ vzdělání
• Pokročilá znalost MS Office
• Řidičský průkaz B

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), němčina (pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Kontakt

Katarína Kromková