Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky. Momentálně hledáme do našeho dynamického nákupního týmu novou posilu na zkrácený pracovní úvazek 28 hodin týdně.

Junior Buyer 28hodin/týdně

Jedná se o pozici na zkrácený úvazek - 28 hodin týdně, která je vhodná pro studenty posledních ročníků vysoké školy, absolventy nebo pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pracovní náplň

• Zodpovědnost za operativní nákup neproduktivních materiálů a služeb
• Zajišťování Purchase-to-pay procesu- tvorba RFQ,
• Zadávání výběrových řízení, vyjednávání podmínek a výběr vhodných dodavatelů, doporučení finálního dodavatele, tvorba objednávek
• Revize a schvalování nákupních smluv
• Supplier management, včetně schvalování nových dodavatelů, jejich zadávaní do vnitropodnikové databáze, řízení rizik u dodavatelů
• Koordinace plynulosti vnitropodnikového nákupního procesu s dodavateli a interními klienty
• Zodpovědnost za doprovodnou administrativní agendu a kompletní podporu procesů

Naše požadavky

• Bakalářský titul obchodního zaměření nebo z oblasti ekonomie
• Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
• Pokročilý anglický nebo německý jazyk, slovem i písmem
• Pracovní zkušenost z nákupního oddělení výhodou
• Otevřenost a časová flexibilita
• Týmový hráč
• Reprezentativní vystupování
• Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
• Zodpovědnost a smysl pro detail
• Pokročilá znalost MS Office (PowerPoint, Excel, Word) + znalost SAP výhodou
• Alespoň základní orientace v české legislativě

Pokud Vás popis pracovní pozice oslovil, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení. Prosíme zasílat profesní životopisy ve dvou jazykových variantách, v české a anglické nebo německé.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá), němčina (pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Katarína Kromková