logo

Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky a momentálně hledá vhodnou uchazečku nebo vhodného uchazeče do svého týmu.

HR Business Partner / HR Specialista

Jsme malý mezinárodní tým, který zajišťuje komplexní HR služby pro společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika, Mercedes-Benz Vans Česká republika a zpracování mezd zaměstnanců i pro další společnosti skupiny Daimler sídlící v Praze.

Na této pozici budete HR Business Partnerem pro společnost Mercedes-Benz Vans Česká republika (dodávkové vozy), která má přibližně 50 zaměstnanců. Budete primárním kontaktem pro management i zaměstnance této divize, a také pro relevantní HR oddělení v centrále společnosti. Tato práce obnáší zejména koordinaci a poradentství ve všech oblastech HR jako je plánování lidských zdrojů a související reporting, odměňování a benefity, expats management a compliance, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Dalším úkolem je z pozice HR specialisty vedení náboru a personální a administrativní HR agenda i pro jiné společnosti Mercedes-Benz.

Očekáváme zkušenosti z pozice HR business partnera nebo HR generalisty. Nejenom znalost pracovně-právní legislativy, ale také znalosti napříč ostatními HR procesy jsou nezbytné pro tuto pozici a předpokládáme zkušenosti alespoň v některých oblastech HR. Při této práci budete pravidelně v kontaktu se zahraničními manažery a kolegy v Praze i v centrále společnosti, proto požadujeme perfektní znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka je výhodou, ne nutností), stejně tak i výborné interpersonální a vyjednávací schopnosti. Pokročilá znalost MS Office je samozřejmostí. K občasným cestám do Německa na centrálu předpokládáme, že jste aktivní řidič/ka. Požadujeme vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání doplněné relevantní praxí.

Pozice je na dobu neurčitou, pouze dle interních pravidel je pracovní smlouva nejprve uzavřena na jeden rok a poté prodloužena.

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš průvodní dopis a životopis v ČJ a AJ.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

 

Kontakt

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
Katarína Kromková