Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky a momentálně hledá vhodnou uchazečku nebo vhodného uchazeče do svého týmu.

Fleet Business Specialist

Pozice, která tvoří důležitou součást obchodního oddělení naší společnosti.

Pracovní náplň:

• Administrace schvalovacího procesu fleetových podpor Mercedes-Benz Cars dealerů
• Příjem požadavků dealerů
• Kontrola a ověření zadaných vstupů (popis obchodního případu)
• Aplikace pracovní instrukce
• Vytváření reportingu

• Posuzování požadavků autorizovaného prodejce na navýšenou marži pro realizaci velkoodběratelského obchodu, důraz na dodržování postupu dle schválené pracovní instrukce Mercedes-Benz Cars

• Čtvrtletní kontrola poskytnutých podpor u dealerů (zadání, kontrola, zpětná vazba dealerům, evidence)
• Kontrola /audit Mercedes-Benz Cars poskytnutých podmínek čtvrtletně na vybraném vzorku
• Registrace, doba držení, km proběh, realizace smluveného objemu uzavření obchodního případu

• Simulace obchodních případů (výběrová řízení, posouzení požadavků na konkurenční nabídku)
• Porovnání obchodních nabídek s konkurencí, nabídek ze zahraničí a vytvoření alternativní nabídky

• Aktualizace koncepce prodeje fleetovým zákazníkům
• Pravidelné vyhodnocování úspěšnosti fleetové politiky
• Předkládání návrhů na úpravu a aktualizaci

Naše požadavky:

• Středoškolské vzdělání s maturitou
• Pokročilá znalost práce s PC, zejména MS Excel
• Komunikativní znalost anglického jazyku (NJ výhodou)
• Výborné komunikační schopnosti
• Odpovědnost a svědomitost
• Schopnost samostatné i týmové práce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Kontakt

Katarína Kromková