Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky. Pro dosažení strategických obchodních cílů značky osobních vozidel Mercedes-Benz v Evropě, společnost Mercedes-Benz Cars Česká Republika aktuálně hledá novou posilu týmu Zákaznických služeb a technických operací v České Republice pro volnou pozici ‘Product Specialist Service Contract, Body & Paint’.

Product Specialist Service Contracts, Body & Paint

Specifika a pracovní náplň pozice:

• Produktový management servisních smluv
• Aktivní spolupráce na strategickém řízení produktů servisních smluv v kooperaci s vedením oddělení Zákaznických služeb společnosti v ČR a kooperace s mateřskou společností Daimler AG ve Stuttgartu;
• Supervising správy portfolia servisních smluv pro osobní vozy Mercedes-Benz v kooperaci s centrem služeb společnosti Daimler AG
• Kooperace s autorizovanými smluvními prodejními a servisními partnery v ČR, zajištění jejich podpory a rozvíjení v oblasti servisních smluv, podpora významných obchodních případů
• Řízení a koordinace aktivit autorizované sítě ve věci speciálních servisních operací se zaměřením na karosářské a lakovací práce a postupy,
• Metodický rozvoj a podpora servisních partnerů

Naše požadavky:

• Anglický či německý jazyk na pokročilé úrovni
• Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
• Pokročilá znalost standardních programů MS-Office (zaměření na MS Excel; MS Powerpoint)
• Znalosti a zájem o automotive se zaměřením na segment osobních vozů
• Základní znalosti konstrukce a systémů vozidel a soudobé úrovně automobilové techniky
• Kladný vztah a zájem o prostředí servisu vozidel
• Přiměřené komunikační a organizační schopnosti
• Řidičský průkaz skupiny B

Tato pozice je vhodná pro absolventa střední školy s maturitou či vysoké školy se zaměřením technickým či ekonomickým, klade důraz na samostatnost a kvalitu odváděné práce, nabízí zajímavou práci a kombinuje samostatnou činnost i spolupráci s dalšími odděleními importérské organizace Mercedes-Benz Cars v České Republice, mateřské společnosti Daimler AG a s autorizovanými partnery tuzemské sítě značky Mercedes-Benz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), němčina (pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Katarína Kromková