Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky a momentálně hledá vhodnou uchazečku nebo vhodného uchazeče do svého týmu.

Disponentka osobních vozů se znalostí německého jazyka

Hlavní úkol:

Plánování, objednávání, zajišťování potřebné dokumentace a koordinace transportů nových osobních vozidel pro rakouský trh vyžadující každodenní komunikaci s centrálou v Německu.

Náplň práce:

• Plánování a zadávání nových vozidel do výroby na základě plánů produkce, zajištění správného a včasného objednávání těchto vozidel do systému a jejich následná kontrola – především vozidla k uvedení na rakouský trh a skladové vozy

• Koordinace vozů ve výrobě – komunikace s centrálou při řešení problémů, které se vyskytují u dealerů při objednávání vozidel, podpora dealerů při objednávání nestandardních vozidel (mimo sériovou výrobu), sledování vývoje nedostatkových výbav a informování dealerské sítě, monitorování uzávěrek objednávacího procesu a měnitelnosti vozidel

• Zřizování přístupů a oprávnění do výrobního systému pro nové uživatele z rakouské dealerské sítě

• Pravidelná komunikace s obchodním, produktovým a IT oddělením v Rakousku

• Komunikace se spedicemi – monitoring rozvozu vozů z výrobních závodů do celních skladů a koordinace dalších transportů v rámci Rakouska

• Správa dat v interních systémech – jejich doplňování, aktualizace a kontrola; reporting

Kvalifikace a zkušenosti:

• SŠ vzdělání
• vynikající znalost německého jazyka (bude ověřeno testem), znalost angličtiny výhodou
• systematičnost, pečlivost, odpovědnost, asertivita
• dobrá znalost MS Office
• velmi dobré komunikační schopnosti
• odolnost vůči stresovým situacím, logické uvažování a schopnost hledat alternativní řešení
• řidičský průkaz skupiny B, ochota samostatně cestovat Praha-Salzburg
• velmi dobrá znalost německého jazyka (bude ověřeno testem), znalost angličtiny výhodou
• řidičský průkaz skupiny B, výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (pokročilá), angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Kontakt

Katarína Kromková