Společnost Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. je jedním z nejsilnějších prodejců nových osobních, dodávkových i nákladních vozidel do České republiky.
Máš rád auta, vyznáš se v opravárenství, rád pracuješ s nejnovějšími stroji a technikou?
Přihlas se!
Pro náš servis, hledáme kandidáty na pozici:

Technická podpora servisu a prodeje náhradních dílů

Náplň práce

  • podpora vyhledávání náhradních dílů pro servis, prodej náhradních dílů a vozidel
  • řešení technicky složitých situací v rámci servisu, prodeje dílů a vozidel
  • vyhledávání v technické dokumentaci a výkresech, zasílání technických dotazů
  • komunikace s kolegy v rámci servisu, prodeje ND, prodej vozidel a technického oddělení importéra
  • vyhledávání a příprava dodatečných domontáží dílů a příslušenství

Kvalifikace a zkušenosti

  • středoškolské vzdělání technického zaměření s maturitou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • znalost autoopravárenství podmínkou
  • základní znalost Aj, Nj výhodou

Nabízíme

  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days (zdravotní volno)
  • zaměstnanecký leasing

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní), Němčina (základní)

Zadavatel

Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Lejčková
Daimlerova 2296/2
149 00  Praha-Chodov
Česká republika