Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky. Hledáme posilu do svého týmu!

Asistent/ka podnikového právníka

Náplň práce:

  • zpracování a kontrola smluvní dokumentace společnosti
  • právní rešerše
  • zpracování právní agendy spojené s prodejem vozidel
  • administrativa spojená s chodem právního oddělení

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • zaměstnanecké benefity (např. dotované stravování v místě pracoviště)
  • možnost dalšího vzdělávání (např. externí školení a semináře, jazykové kurzy)
  • vstřícnost během zkouškového období
  • zajímavé mzdové ohodnocení a po zapracování možnost navýšení

Požadujeme:

  • student právnické fakulty ve 3. nebo 4. ročníku
  • dobrá znalost občanského zákoníku a orientace v dalších soukromoprávních předpisech
  • uživatelská znalost MS Office
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • pracovní doba 20 h týdně ve dnech dle domluvy
  • schopnost práce v týmu, kolegialita, pečlivost

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 4. 2019 do 31. 3. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o.

Kontakt

Ing. Katarína Kromková