Jsme nejstarší automobilka na světě.
Jako Mercedes-Benz Trucks jsme importér nákladních vozidel Mercedes-Benz a FUSO do ČR a staráme se o celou prodejní a servisní síť. V našem portfoliu naleznete tahače, podvozky, sklápěče, stavební speciály a další užitečná vozidla, která pomáhají našim klientům v jejich podnikání.
V našem kolektivu je srdečně vítán každý nadšenec do aut, techniky, ten kdo se zajímá i o náhradní díly a příslušenství.
Trucks you can trust!

Finanční účetní

Náplň práce:

- Příprava, kontrola, zaúčtování vydaných a přijatých faktur, bankovních výpisů a hotovostních operací ve spolupráci s Shared Service Centrem v Madridu
- Kontrola, příprava a zaúčtování interních dokladů v hlavní knize ve spolupráci s Shared Service Centrem v Madridu
- Spolupráce na závěrkových operacích a auditu (KPMG)

Kvalifikace a zkušenosti uchazeče:

- Praxe v oboru 1-2 roky
- Zkušenost/předchozí spolupráce s Shared Service Centrem výhodou
- Orientace v účetnictví podnikatelů a základní orientace v DPH, DPPO
- Znalost IS SAP – velkou výhodou - ne však podmínkou
- Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem

Nabízíme:

- Závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny sick days (zdravotní volno)
- Zaměstnanecký leasing
- Jazykové kurzy a další vzdělávaní

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bavorská 2666/16, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz s.r.o.

Kontakt

Gabriela Vasilcová
Daimlerova 2296/2
149 45  Praha-Chodov
Česká republika
Telefon: 271 077 714