Kdo jsme? Mercedes-Benz PRAHA: jsme největší prodejce a autorizovaný servis pro značky Mercedes-Benz, smart, Fuso v České republice. Prodáváme osobní a užitková vozidla na našich dvou pobočkách na Praze 4 - Chodov a Praze 5 - Stodůlky.

Diagnostik/autoelektrikář

Náplň práce

  • Analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů
  • Provádění oprav na vozidlech zákazníků

Požadujeme

  • Vyučen v oboru autoelektrikář/automechanik
  • Praxi v oboru
  • Řidičský průkaz B, případně C
  • Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day (zdravotní volno)
  • Závodní stravování
  • A další atraktivní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.

Kontakt

Veronika Lejčková
Daimlerova 2296/2
149 00  Praha-Chodov
Česká republika