Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o. je jedním z nejsilnějších dovozců nových osobních vozidel do České republiky. Momentálně hledáme novou posilu do svého týmu!

Účetní do týmu závazků

Náplň práce:

  • Spolupráce se sdíleným centrem služeb při zpracování došlých faktur
  • Účtování a kontrola došlých režijních faktur prostřednictvím centra sdílených služeb
  • Účtování zaměstnaneckých platebních karet
  • Kontrola salda dodavatelů, konfirmace závazků
  • Korekce daňových a nedaňových nákladů
  • Zpracování platebních běhů ve spolupráci s centrem sdílených služeb
  • Obecné účtování v hlavní knize (dohady,korekce, rezervy) prostřednictvím centra sdílených služeb

Požadujeme:

  • Znalost české legislativy v oblasti účetnictví, DPH a daně práv. osob
  • Dobrá znalost práce s PC (MS Office, především Excel )
  • Znalost SAPu výhodou
  • Znalost anglického jazyka pro komunikaci s centrem sdílených služeb
  • Skvělé pracovní nasazení
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Flexibilita, spolehlivost a pečlivost
  • Výborní komunikační schopnosti - slovem i písmem
  • Zkušenost v oblasti spolupráce s centrem sdílených služeb výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz Cars Česká republika s.r.o.

Kontakt

Katarína Kromková