Kdo jsme? Mercedes-Benz PRAHA: jsme největší prodejce a autorizovaný servis pro značky Mercedes-Benz, smart, Fuso v České republice. Prodáváme osobní a užitková vozidla na našich dvou pobočkách na Praze 4 - Chodov a Praze 5 - Stodůlky.

Back Office Specialist - zkrácený úvazek

Náplň práce

  • asistence vedoucímu prodeje oddělení užitkových vozů
  • administrativa pro prodejce užitkových vozů
  • kontakt s návštěvníky na showroomu
  • práce se systémy Cargistic, Incadea
  • správa prodejních složek
  • příprava podkladů pro fakturaci vozidel
  • korespondence

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost práce na PC (Windows), MS Office
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem

Nabízíme

  • poloviční úvazek (20 hod/týdně)
  • 3 dny sick day (zdravotní volno)
  • 5 týdnů dovolené
  • výbornou jídelnu přímo v budově
  • slevy třetích stran
  • a další atraktivní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Lejčková
Daimlerova 2296/2
149 00  Praha-Chodov
Česká republika